window.ga=window.ga||function(){(ga.q=ga.q||[]).push(arguments)};ga.l=+new Date; ga('create', 'UA-79849198-1', 'auto'); ga('set', 'forceSSL', true); ga('set', 'anonymizeIp', true); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'cleanUrlTracker'); ga('require', 'outboundLinkTracker'); ga('require', 'ec'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'nonInteraction', true); setTimeout("ga('send', 'event', 'read', '20 seconds')", 20000); Birlikte al kampanyamız en özel fiyatlar ile Bedibuy.com'da
Filtreyi kapat
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!

Bedibuy Birlikte Al KampanyasıAlmanya da Online alışveriş denilince akla ilk gelen marka olan Bedibuy müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ve tüketici haklarını savunan anlayışı ile yoluna emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. 10 ana kategorisi, 100’den fazla alt kategorisi ve 25.000 ürün seçeneği ile aylık ortalama 100.000 ziyaretçisine en kaliteli hizmeti sağlamak adına çalışıyor. Kullanıcılara kaliteli hizmeti iyi fiyatlar ile sunmak için yapılan birkte al kampanyası da bunun en iyi örneğidir. Birlikte al kampanyasındaki temel amaç birbiri ile ilgisi olan ve beraber kullanılan ürünlerin tek bir paket haline getirilerek ayrı ayrı alınmasına kıyasla çok daha avantajlı fiyata temin edilebilmesidir. Örnek olarak mutfak robotları; çaydanlık, çay bardağı ve çay kaşığı ürünleri; kahve makinesi ve kahve fincanları; nevresim takımları, yorgan ve yastıklar gibi onlarca benzer ürünün birlikte satılması.

Bunun dışında web sitemizd...e bazı dönemlerde yapılan kupon kampanyaları ve indirimler ile birlikte al ürünlerini birleştirerek inanılmaz fırsatlar yakalayabilir, evinizin bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Birlikte al kampanyasında her dönem yeni ürünleri farklı varyasyonları ile bulabilirsiniz. Bunlar arasında en çok tercih edilenler Çay & Çaydanlık Setleri kategorisindeki korkmaz ürünleri. Ardından Türk kültürünün çok önemli bir parçasını oluşturan Türk kahvesi ve fincanlarının da yer aldığı Kahve Setleri kategorisi gelmektedir. Halı Setleri kategorisinde ise seçenekler arasından farklı ürünleri bir araya getirerek beğendiğiniz halılar birlikte alabilirsiniz.

Bedibuy birlikte al kampanyasını nasıl kullanırım?

Birlikte al sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada göreceğiniz birlikte al simgesinin bulunduğu ürünlerde birlikte al kampanyasından faydalanabilirsiniz. Birlikte al simgesini gördüğünüz ürünü açın ve alt kısımda birlikte al alanında seçenekleri görebilir ve dilediğiniz ürünü seçerek oluşan indirimli fiyatı orada görebilirsiniz. Ardından ürünlerinizi sepete ekleyin ve birlikte al kampanyası ile yaptığınız karlı alışverişin tadını çıkarın.

Birlikte al kampanyasının avantajlarını saymakla bitiremeyiz! Sevdiklerimize hediye almak çok zordur ve bazen kendi ihtiyaçlarımız varken hediye almamız gerekebilir. İşte bu gibi durumlarda birlikte al kampanyası çok işinize yarayacak ve bütçenize büyük bir fayda sağlayacaktır. Bir kahve makinası mı istiyorsunuz hemen birlikte al kategorisine girin ve makineyi siz alın fincanları sevdiklerinize hediye edin. Mesafeli satış kuralları gereğince her zaman kullanıcının yanında olan ve satış sonrası da her türlü desteği sağlayan Bedibuy ihtiyacınız olduğunda ilk gireceğiniz web mağazası olacak. Sürekli müşteri desteği ile dilediğiniz zaman Whatsapp, telefon veya mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Oku
En son baktıklarınız