window.ga=window.ga||function(){(ga.q=ga.q||[]).push(arguments)};ga.l=+new Date; ga('create', 'UA-79849198-1', 'auto'); ga('set', 'forceSSL', true); ga('set', 'anonymizeIp', true); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'cleanUrlTracker'); ga('require', 'outboundLinkTracker'); ga('require', 'ec'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'nonInteraction', true); setTimeout("ga('send', 'event', 'read', '20 seconds')", 20000); Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı | Bedibuy

Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı

33,90 € * 41,90 € * (19,09% tasarruf)

KDV dahil artı Kargo Ücreti

Bu ürünün teslimat süresi yaklaşık 7-21 iş günü**

  • IHV-24801
Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı ÜRÜN BİLGİSİ; Payitaht Porselen Zemzem Seti...daha fazla bilgi
Ürün Adı: "Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı"

Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı

ÜRÜN BİLGİSİ;
Payitaht Porselen Zemzem Seti Hediyehome tarafından Sena markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

KARGO İÇERİĞİ;

Sena markasının yapmış olduğu, Payitaht Porselen Zemzem Seti adlı ürünün rengi/kaplaması nikel olup sunum/sergi boyutu ise 35x35x20cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 14 parça olup ürünü 6 Adet Porselen Zemzem Fincanı, 6 Adet Fincan Taşıyıcı, 1 Adet Zemzem İbriği, 1 Adet Tepsi oluşturmaktadır.

ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Porselen kısımlar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak ürünlerin altın, platin gibi kaplamalarının, özel renklendirilmiş desenlerinin ve hammadde özelliklerinin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlamak adına elde yıkanması daha uygundur.

Değerlendirmeleri oku, yaz ve yorum yap...daha fazla bilgi
Bununla ilgili müşteri değerlendirmeleri "Sena Payitaht Porselen Hac Umre Zemzem Takımı"
Değerlendirme yaz
Değerlendirmeler kontrol sonrası onaylanacaktır.
Lütfen sayı dizinini aşağıdaki metin alanına girin.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.