window.ga=window.ga||function(){(ga.q=ga.q||[]).push(arguments)};ga.l=+new Date; ga('create', 'UA-79849198-1', 'auto'); ga('set', 'forceSSL', true); ga('set', 'anonymizeIp', true); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'cleanUrlTracker'); ga('require', 'outboundLinkTracker'); ga('require', 'ec'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'nonInteraction', true); setTimeout("ga('send', 'event', 'read', '20 seconds')", 20000); Biz Kimiz | Bedibuy

Biz Kimiz

bedibuy.com hızlı ve kolay alışverişin adresi!

Bedibuy.com siz değerli müşterilerimize kolay, hızlı ve güvenli ürün satış hizmeti vermek için 2016 yılında Welzheim / Almanya 'da kurulmuş bir şirkettir. bedibuy GmbH Stuttgart Bölge Mahkemesinin Ticaret Sicili'nde tescillidir...

Şirketimiz toplam 3.500 m2 kapalı depolama alınına sahiptir. Bedibuy.com bünyesinde ki toplam 14.000 farklı ürünle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

bedibuy.com size bütçenize uygun ürünleri kolay ve güvenilir bir şekilde alma imkanı sunuyor.

Kolay Ödeme

Size farklı ödeme koşullarıyla daha kolay ödeme imkanları sunmaktayız.

Daha fazla bilgi

Hızlı Teslimat

Avrupanın 15 ülkesinden (Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsveç, İsviçre, Lüksemburg, Finlandiya, Büyük Britanya, İzlanda, Norveç, Avusturya, İspanya, Danimarka) güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürünleri Almanya'ya 1-3 gün içinde; diğer ülkelere sipariş onayından sonra 3-7 gün içinde teslim ediyoruz.

Daha fazla bilgi

Kolay İade

Sipariş ettiğiniz ürünleri 14 gün içerisinde kolaylıkla iade edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 

Yasal kimlik:

Genel Müdür Alphan Yıldırım tarafından temsil edilen bedibuy GmbH Stuttgart Bölge Mahkemesinin Ticaret Sicili'nde tescillidir.

Industriestraße 60

73642 Welzheim
Almanya

Telefon: +49 1523-1329261
E-posta: info@alpha-ci.com

Alternatif Uyuşmazlık Çözümü:
Avrupa Komisyonu, http://ec.europa.eu/odr adresinden mevcut çözümlemesi (OS platformu) için bir platform sunmaktadır.

27.05.2016 tarihinden bu yana "FairCommerce" inisiyatifine üyeyiz. Daha fazla bilgi için lütfen www.fair-commerce.com adresini ziyaret edin.

 

Kolay ve güvenli alışveriş için bize ulaşabilirsiniz.

Industriestraße 60

73642 Welzheim / Almanya

+49 1523 1329261

info@alpha-ci.com

bedibuy.com